DOKUN HAYATINA FARKINDALIK DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM ETKİLEŞİMLİ ÖĞRENME KENDİN İÇİN AYDA BİR KEZ BİRŞEY YAP EĞLEN ÖĞREN SOSYALLEŞ

Q PLUS CLUB

Q PLUS CLUB

Eğlenelim Öğrenelim

Q Plus  Club Neden Kuruldu?

Günümüzde hızlı değişimin yarattığı kafa karışıklıkları ve belirsizlikler bireylerde umutsuzluk ve duygusal dalgalanmalar yaratmakta, mutsuz insanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bireylere “başka bir dünya mümkün” mesajı vermek üzere ID Coaching International organizasyonu olarak kurulan Q Plus Club, bütünsel gelişim felsefesinden yola çıkar.

Bütünsel gelişim felsefesi, en zayıf halkamız kadar güçlü olduğumuzu, bu nedenle, bireysel olarak gelişimimizin, içinde bulunduğumuz ortamın da gelişmesiyle mümkün olduğunu savunur. Arzuladığımız yaşama ulaşmaya çalışırken, birlikte eğlenmek, birlikte öğrenmek ve birlikte büyümek istiyoruz.

Bir şey değişir, her şey değişir. “Gelin yüreklerimizin birbirine dokunduğu, kafa dengi bir topluluk olalım ve başka bir dünyayı birlikte oluşturalım” diyen gelişime ve dönüşüme gönül vermiş, kendi yolculuğunda ilerleyen, bu yolculuğu daha büyük bir kitleyle birlikte yapmak isteyen bir grubuz..

Biz koçuz ve koçluğun bir yaşam biçimi olduğuna inanarak bu yaşam biçimine hayatında bir şeyleri değiştirmek isteyen herkesi aramıza davet ediyoruz.

Q PLUS CLUB GELİŞİM LİDERLERİ

Arzu Bıyıklıoğlu

Arzu Biyikliogluİnsan olmayı deneyimleyen bir ruh… Okuyan, araştıran, öğrenen… Öğrendiklerini paylaşan bir insan… Gözlemleyen, dinleyen, hisseden, yazan bir el… Oynayan, dans eden, düşen-kalkan bir çocuk… Gülen, ağlayan, sevip, sevilen bir kalp… Yaşam amacım; bu dünyadan en arınmış, en sevgi dolu halime ulaşarak ayrılmak ve bu süreçte öğrendiklerim ve deneyimlediklerim ile mümkün olduğu kadar fazla insanın kalbine dokunarak yardımcı olmak.

Sonuç; bir gün gökyüzünden sevgi dolu dünyamızı gülümseyerek seyretmek… 🙂

Ayşegül Okumuş

ayşegül okumuşAz bilip, çok okuyan, az konuşup, çok dinleyen, az oturup, çok gezen “amator” insandir. Hayatı gülümseyerek yaşar, gülümsemenin sonsuz gücüne inanir. Iliskiler uzmanlığı, pozitif enerjisi en değerli özelliği, yaşama sevinci ise bulaşıcıdır.

http://aysegulokumus.blogspot.com.tr

Esra Dönmez

Esra Dönmez “Yalnızca yürek taşıyan yollarda yürürüm ben, yürek taşıyan herhangi bir yolda. O yolda ilerlerim… Inanırım ki uğruna baş koymaya değer tek uğraş bir yolu bütünüyle aşmaktır. Ve soluğum tutulmuş, bakarak ilerlerim o yolda…

” Geldiğin yolda yanında yürümeme izin verir misin?

Gamze Çakır

“KenGamze_Çakırdimi bildim bileli öğrenme, gelişme meraklısı oldum. Hayatımı sorgulamaya başladığım dönemde, fark ettiğim ilk şey; kendimi ve insanları dinlemenin bana kattıkları oldu. Aynı zamanda asıl yapmak istediğim işin tam adını da öğrendim; Koçluk. Kurumsal iş hayatımdan getirdiklerim, araştırmacı, pozitif ve enerjik yapıma en uygun eğitim yeri olarak ID Coaching International ile tanıştım. Şimdi, evrensel enerjimizi yaymak için Q+ Club’ tayım.

Sen de bize katılmak istemez misin?”

Hatice Yıldıran

hatice y.Ben bir yaşam öğrencisiyim ve yolu Q Plus Club’tan geçen herkesten öğreneceğim çok şey var.Bu süreçte görerek,duyarak,dokunarak,tadarak,koklayarak hem öğrenmek ve hem de eğlenmek için bu toplulukta yer almaktan mutluluk duyuyorum.

İçlerindeki güzellikleri yansıttıkları için Q Plus Club Gelişim Liderleri ve üyelerine teşekkür ediyorum. Durmak yok, öğrenmeye devam…

Nazan Kaan

nazan kaanYıllar süren içsel yolculuğuma devam ederken en büyük arzularımdan biri arkadaşlarımın, ailemin etrafımdaki herkesin bundan faydalanmasıydı ve koşulsuz sevgiye gitmeye çalıştığım bu yolda kendimi ID Coaching’in profesyonel koçluk eğitimlerinde buldum.

Bu yolculuğu profesyonel koç arkadaşlarım ve Q Plus Club aracılığıyla tanıştığımız siz gelişim yolcularıyla birlikte sürdürmek istiyorum.

Yeşim Ersavaş

yeşim ersavaşÖğretmen olmasına rağmen hala öğrenci, gözlemci, meraklı ve araştırmacı biridir. Doğayı, canlıları sever, onları elinden geldiğince korur. Okumaya meraklı, iyi bir dinleyicidir, kendini daha çok yazarak ve resim yaparak ifade eder. Yaşam yolculuğunun her anından keyif almasını bilir.

http://blog.milliyet.com.tr/yesimersavas http://www.yesimersavas.com/

Daha fazla bilgi için bize e-posta gönderiniz, biz sizi bilgilendirelim

İletişim Formu

3 + 1 = ?